Family Reunions

Rodinné sešlosti na Chateau Mcely 

Rezervujte si rodinné pobyty na Chateau Mcely co nejdříve,
máme poslední volná místa pro delší pobyt.

Máme za sebou dlouhé období, kdy se prarodiče nemohli těšit z vnoučátek, širší rodina se měsíce neviděla a běžné objetí bylo tabu. Vzdálená rodina se mohla vidět jen přes virtuální video platformy či slyšet po telefonu. Nechodilo se do restaurací, necestovalo se, neslavily se kulatiny a svatby, nevítala se miminka do rodin a mohli bychom pokračovat dále… Je čas zahájit novou tradici vícegeneračního dobrodružství a vychutnat si rodinnou sešlost s programem na míru pro každého člena podle věku a tvořit tak vzácné vzpomínky.

Jsme tu pro vás, vše za vás připravíme, zorganizujeme a zrealizujeme k úsměvům na tváři všech! 


Ukázkové scénáře, které mohou psát novou kapitolu rodinné historie.

Inspirujte se, bude nám potěšením vše připravit dle vašich představ za nejlepší dostupné skupinové ceny. Respektujeme současný turbulentní svět a garantujeme možnost storna až 30 dní před příjezdem či volbu náhradního termínu, pouze s 10% zálohou. O své finance nepřijdete.

Vícegenerační rodinné dobrodružství

Naše milá rodinko,
dlouho jsme se všichni neviděli a tak vyhlašujeme velkou rodinnou sešlost bližších i vzdálenějších členů naší rodiny a rodinných přátel, na kterou bychom byli rádi, abychom se sjeli ze všech koutů Čech i světa! Pište si, kde se setkáme - Chateau Mcely, jen hodinku od Prahy. A co vás čeká? Abychom se dostatečně užili, ubytujeme se na 5 nocí. Vychutnáme si dvě věci, které byly v poslední době nejžádanější a o které jsme byli ochuzeni – možnost být spolu a možnost cestovat. Každý večer nás čeká večeře s rodinnými recepty, které si pěkně pospolitě naservírujeme na velké mísy a budeme ochutnávat, co kdo má doma nejraději. Tedy posílejte recepty pro pana šéfkuchaře. A kromě dobrého jídla, pití a pohodlného zámku tu máme programy plné zážitků pro každého. 

Děti budou hledat poklad v parku se sportovním vyžitím a čeká je řada výletů třeba do oblíbeného nedalekého zábavního parku Mirakulum v Milovicích či na hrad a zámek Staré Hrady, kde je spousty pohádkových bytostí a příběhů.  
Dámy se budou učit míchat přírodní kosmetiku, cvičit jógu a inspirovat se na kurzu vaření s místním šéfkuchařem. 
Prarodiče si užijí tradiční poklidný čajový dýchánek a mohou se projít v nedaleké Smetanově Jabkenické oboře.  
Omladina si zahraje únikovku v místním sklepení, zastřílí si z luku a může přespat ve stanu v parku.
Všichni si dopřejeme masáže, saunu, vířivku a hlavně letní koupání v jezírku s veškerým klubovým pohodlím a servisem jen pro nás.  
Franto, těš se na tenisový turnaj, mají tu super kurty! 
Večer nás čekají při letním kinu v parku skvělé koktejly, které budou pojmenované podle našich členů rodiny, tak se nechte překvapit.

Uvidíme se na Idixep rodinko!
Vaši Anička a Tomáš 

Oslava odložených kulatin či narozenin

Milá rodino, milí přátelé, 
ráda bych vás pozvala na dodatečnou oslavu mého velkého dne, který si nechci nechat ujít. Mé čtyřicátiny se totiž už nikdy nevrátí. Zvu vás proto na zámek Mcely, kde se ubytujeme na jednu noc a večer si užijeme opékání selátka, spousty zeleniny, mého oblíbeného jídla a skvělých letních koktejlů. Zatančíme si s DJ. Jo a budu potřebovat pomoct sfouknout tu hromadu svíček na narozeninovém dortu! Ráno se nasnídáme na dekách v trávě v rozkvetlém parku. Tak to pojďme roztočit drahouškové. 

Vaše oslavenkyně Petra  
P.S. Tepláky uložte hluboko do skříně a kupte si něco stylového! 

Gramping Getaway–Babi únos
aneb setkání babičky, dědečka a vnučky 

Milá vnučko, 
srdečně Tě zveme na zámek Mcely, který je spojený s pohádkovým příběhem místní princezny Nely a její kouzelné gepardice Pralinky. Tvoje maminka a tatínek si užijí vzácný čas k nějakému tuze romantickému programu jen ve dvou a posílí svoji lásku, aby vám všem bylo doma ještě lépe. A co čeká Tebe? 

Ubytujeme se na dvě noci v apartmánu princezny Nely, kde Tě přivítá nová plyšová kamarádka gepardice Pralinka a také Ti tu zapůjčí princeznovské šaty, ve kterých si po celou dobu pobytu budeš moct hrát na princeznu. V parku si užiješ dětské hřiště s domečkem, obří šachy, ping pong s dědou a určitě budeš skákat radostí, až uvidíš koupací jezírko s lehátky. Večer Tě budou čekat bublinky ve vířivce s výhledem na hvězdičky. Třeba se budeme dívat na tu stejnou hvězdičku jako maminka a tatínek. V restauraci pro Tebe uvaří to, co máš nejraději a jistě si zamiluješ masáž „Proměnu v princeznu“, kde Ti nejen namasírují tělíčko, ale i učešou vlásky, oblečou do dalších princeznovských šatiček, napudrují nosík a nalakují nehty. Projedeme se kočárem s koňmi. A jestli budeš chtít, tak vyrazíme na výlet na sousední zámek Loučeň, kde se vydovádíš v labyrintech v obrovské zahradě nebo do rodinné zoo v Chlebích. Tak co tomu říkáš? 

Moc se těšíme naše beruško na společné chvíle. Vůbec jsme se poslední dobou neužili, tak si vše vynahradíme. Věřím, že se už nemůžeš dočkat, stejně jako my. 

S láskou Tvoje babi a děda
P.S. Babička se těší, že nebude muset vařit, ale Tvoje oblíbené tvarohové knedlíky s meruňkami Ti udělá, hned jak přijedeš k nám domů!

Přivítejme naše miminko do rodiny 

Milí naši nejbližší,
konečně nastal čas, abychom vám všem představili nejmladšího člena naší rodiny. Už pár týdnů se těší, že vás pozná, ale nechce příliš vyrůst, abyste se mohli pokochat jeho miminkovskou vůní a drobnými prstíčky. Zveme vás tímto na zámek Mcely, na místo Mcelského zázraku, kde se kdysi zjevovala Panenka Marie mcelská, která bude jistě náš malý zázrak ochraňovat na každém kroku. Užijeme si společný rodinný oběd s romantických klavírem. Ochutnáme koktejl inspirovaný a pojmenovaný podle naší dcery. Babičky a tetičky mohou povozit kočárek v krásném parku, ve kterém také společně zasadíme strom, který bude růst s naší Lucinkou. A na závěr se my dva naučíme naši holčičku masírovat při instruktážní masáži, abychom jí mohli hýčkat každý den při večerním rituálu. 

Těšíme se na vás všechny!

Novopečená rodinka Jana, Lukáš a Lucinka 
P.S. Zdeničko, Honzo, příští rok se všichni těšíme ve Mcelích na vaši svatbu. Lucinka vám půjde ráda za družičku.

Jsme tu pro vás v případě zájmu o kalkulaci na míru, pro jakékoliv dotazy, nápady a nezávazné poptávky.

Vaše koordinátorky rodinné události
Veronika & Petra

Kontaktujte nás:


Naše další tipy

All Inclusive balíček

All Inclusive balíček

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Denní lázně

Denní lázně

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Kurzy přírodní kosmetiky

Kurzy přírodní kosmetiky

Jedinečná příležitost seznámit se s výrobou přírodní kosmetiky a vyrobit si vlastní produkt.