Gurmánské výjimečné zážitky v srdci zámeckého parku

Představte si slunné ráno či večer v rozkvetlém parku s krásnými průhledy do širého kraje. Všude je ticho a klid. Obklopuje vás vůně lesa, květin, zpívající ptáci a poletující motýli. V této atmosféře si vychutnáváte labužnicky snídani, na kterou přes běžný týden většina z nás nemá příliš času, či romantickou večeři při svíčkách s osobním číšníkem. To vše v absolutním soukromí, jen vy a vámi vybraná společnost.


Snídaně v zahradním altánku 

Od června do konce září, od 8:00 do 11:00 hodin
Vychutnejte si privátní delší snídani uprostřed probouzející se zámecké zahrady s nádhernými výhledy do kraje. Bohatý snídaňový stůl připravíme z vámi vybraných oblíbených nápojů a pokrmů ze standardní snídaňové nabídky.
Zážitek vám zpříjemní dalekohled k pozorování krajiny a zvěře, Bluetooth přehrávač, mini Člověče nezlob se, tradiční cvrnkání kuliček či již možná zapomenutá Rubikova kostka.

Cena zážitku pro ubytované hosty: 1 900 Kč za 2 osoby

Cena zážitku pro hosty bez ubytování: 3 480 Kč za 2 osoby

Cena zahrnuje vybrané nápoje a pokrmy. Snídani si lze obohatit o nápoje a pokrmy za příplatek z našeho snídaňového menu, které znáte z restaurace Piano Nobile.

Snídaně „Na čekanou“

Od června do konce září, od 8:00 do 11:00 hodin
Vychutnejte si velmi netradiční privátní delší snídani a kochejte se probouzející se přírodou a zvěří s neuvěřitelnými výhledy do kraje.
Ve spodní části parku, za branou zámku, jen pár kroků od lesa, najdete stylové zákoutí přímo v trávě s pohodlnými křesílky, pařezovými stolky na snídaňové dobroty, dekami a profesionálním mysliveckým dalekohledem k pozorování krásy okolní přírody a místní zvěře. Můžete si pochutnávat na snídani a při tom při troše štěstí počítat srnky, zajíce či bažanty na pozadí terénní vlny polí navazující na Svatojiřský les s výhledem na bájný vrch Chotuc a scenérii bošínských kostelů. Pokud si budete přát, vyberte si knihu v naší knihovně ve věži zámku nebo si s sebou vezměte vlastní oblíbené čtení. Bohatý snídaňový stůl připravíme z vámi vybraných oblíbených nápojů a pokrmů ze standardní snídaňové nabídky.

Cena zážitku pro ubytované hosty: 1 900 Kč za 2 osoby

Cena zážitku pro hosty bez ubytování: 3 480 Kč za 2 osoby

Cena zahrnuje vybrané nápoje a pokrmy. Snídani si lze obohatit o nápoje a pokrmy za příplatek z našeho snídaňového menu, které znáte z restaurace Piano Nobile.

Romantická večeře při svíčkách v zahradním altánku

Od června do konce září, od 18:00 do 22:00 hodin
Ideální příležitost k žádosti o ruku či oslavě výročí.
Vychutnejte si romantickou privátní večeři při svitu desítek svíček s osobním číšníkem, který o vás bude pečovat uprostřed večerní zámecké zahrady s nádhernými výhledy do kraje.
Zážitek vám zpříjemní Bluetooth přehrávač k puštění vašich oblíbených zamilovaných či pro vás významných písní a mini Člověče nezlob se.

Cena: 5 000 Kč za 2 osoby

Cena nezahrnuje výběr pokrmů a nápojů.

Obecné podmínky zážitků v parku: 

  • Prosíme o rezervaci minimálně 48 hodin předem. 
  • Obsluha u snídaní není přítomná po celou dobu zážitku, pouze pro vás vše krásně připraví a zanese objednané pokrmy a nápoje z nabídky snídaňového buffetu.
  • U večeře je k dispozici osobní číšník, který o vás bude pečovat po celou dobu. 
  • Veškeré pokrmy, nápoje a další požadavky je nutné řešit předem nejpozději 48 hodin před zážitkem. 
  • V případě nepříznivého počasí, si vyhrazujeme právo ke změně místa konání za jiný zámecký elegantní prostor.

  • V případě vašeho storna méně jak 48 hodin před zážitkem jsme nuceni účtovat 100% částky.

Objednat zážitek


Další zajímavé balíčky

Hýčkání pro Sybarity

Hýčkání pro Sybarity

Dopřejte si jedinečný zážitek, který jistě potěší i ty nejnáročnější labužníky.

Večeře při 101 svíčkách

Večeře při 101 svíčkách

All Inclusive balíček

All Inclusive balíček

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.