All inclusive balíček

Přijeďte si odpočinout na zámek od shonu a ruchu velkoměsta. Vychutnáte si noc v pokoji dle vašeho výběru, relaxační masáž a labužnickou večeři v restauraci Piano Nobile.


Balíček zahrnuje:

 • Jednu noc ve vybraném pokoji nebo apartmá se snídaní
 • Regenerační balzámovou masáž (60 minut). 
  Vychutnejte si propojení relaxační masáže s extrémní péčí o suchou, dehydrovanou pleť a nechte na své tělo působit balzámy z meduňky či bílé čokolády.
 • 3chodovou večeři a la carte včetně lahve vína Gran Passione, Veneto
 • Víno Gran Passione, Veneto při příjezdu na pokoji
 • Neomezenou konzumaci zámecké limonády po dobu čerpání balíčku All inclusive  (V případě objednání All inclusive balíčku na jednu noc je čerpání platné od check-inu od 15 hodin do doby check-outu do 11 hodin dalšího dne. Konzumaci nelze kombinovat s jinými navazujícími nabídkami.)

 • Volné užívání venkovní vířivky a sauny dle aktuální kapacity
  Sauna a venkovní vířivka je bezplatně k dispozici ubytovaným hostům od 9 do 17 hodin na 60 minut pouze po předchozí rezervaci. Doporučujeme objednat si tento odpočinek ještě před vaším příjezdem z důvodu omezené kapacity. Děkujeme. 
 • Další pozornosti od týmu Chateau Mcely

Cena za balíček:

Superior pokoj

14 980 Kč

Deluxe pokoj

17 790 Kč

Junior apartmá

19 800 Kč

Luxusní apartmá

21 480 Kč

Apartmá Legenda

26 810 Kč

Prezidentské apartmá Agape

31 970 Kč

Cena balíčku pro dvě osoby a jeho dostupnost se může měnit v závislosti na vybraný termín rezervace. Balíček je určen pouze pro dvě osoby. Tuto speciální nabídku nelze kombinovat s jinou slevou či jinou nabídkou a v termínech kalendáře akcí.
Dárkový certifikát na jednu noc není možné čerpat o víkendu. Je zde možnost dokoupit druhou noc již při nákupu nebo při rezervaci dle aktuálního ceníku či dárkový certifikát vyčerpat od neděle do čtvrtka. Více informací vám rádi sdělíme na recepci.


Objednat balíček


Naše další balíčky

Mcelský elixír lásky

Mcelský elixír lásky

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

All Inclusive balíček

All Inclusive balíček

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Hýčkání pro Sybarity

Hýčkání pro Sybarity

Dopřejte si jedinečný zážitek, který jistě potěší i ty nejnáročnější labužníky.