Pobyt princezny Nely

Poznejte příběh princezny Nely ze Chateau Mcely a její gepardice Pralinky plný
dobrodružných výprav po celém světě, zábavy a tajemství.


Balíček zahrnuje:

 • Jednu noc ve vybraném apartmá s královskou snídaní
 • Dárkovou kolekci princezny Nely
 • Proměnu v princeznu či prince (60 minut)
  Na úvodní očistný peeling pro ucupitané nožičky s mandarinkovou solí naváže konejšivá masáž s heřmánkovým olejem. Milá zámecká víla vás následně promění v princeznu decentním nalakováním nehtíků, přepudrováním nosíku a úpravou vlásků. Princové si vyrobí koupelový olejíček. Domů si princátka odnesou čokoládové lízátko. K opravdové proměně v princeznu je možné si na závěr vybrat a vypůjčit krásné šatičky.
 • 3chodový oběd a la carte v restauraci Piano Nobile
 • Zapůjčení kol na 2 hodiny k projížďce Svatojiřským lesem
 • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity
  Sauna a venkovní vířivka je bezplatně k dispozici ubytovaným hostům od 9:00 do 17:00 hodin na 60 minut pouze po předchozí rezervaci. Doporučujeme objednat si tento odpočinek ještě před vaším příjezdem z důvodu omezené kapacity. Děkujeme. 
 • Další pozornosti od týmu Chateau Mcely

Cena balíčku pro rodinu s jedním princátkem:

Junior apartmá / Apartmá princezny Nely

22 830 Kč

Luxusní apartmá

24 650 Kč

Apartmá Legenda

30 500 Kč

Prezidentské apartmá Agape

47 290 Kč

Cena balíčku za osobu a jeho dostupnost se může měnit v závislosti na vybraný termín rezervace. Cena balíčku je uvedena v případě obsazení pokoje dvěma dospělými osobami a jedním princátkem. Při jiném rodinném složení vám rádi na vyžádání cenu upravíme. Tuto speciální nabídku nelze kombinovat s jinou slevou ani s jinou nabídkou dle kalendáře akcí Chateau Mcely.
Dárkový certifikát na jednu noc není možné čerpat o víkendu. Je zde možnost dokoupit druhou noc již při nákupu nebo při rezervaci dle aktuálního ceníku či dárkový certifikát vyčerpat od neděle do čtvrtka. Více informací vám rádi sdělíme na recepci.


Objednat balíček


Další zajímavé balíčky

Mcelský elixír lásky

Mcelský elixír lásky

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

All Inclusive balíček

All Inclusive balíček

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Hýčkání pro Sybarity

Hýčkání pro Sybarity

Dopřejte si jedinečný zážitek, který jistě potěší i ty nejnáročnější labužníky.