Skutečné svatby

Serena & Lukáš

Foto: Lily Madona Prague

Aneta & Petr

Foto: Matěj Třasák. Květiny: MatFlowers. Dort: Punk Rock Cakes. 

Willa & Tomáš

Lucie & Petr

Jacklyn & Jeremy

Milá Katko,

moc Vám děkujeme za Vaši veškerou pomoc při plánování naší vysněné svatby. Vše bylo absolutně dokonalé, zábavné, nezapomenutelné a to by nebylo bez Vaší asistentce při plánování vůbec možné. Všichni společně s našimi hosty vzpomínáme na tento den, jako na nejlepší svatbu vůbec. Nevím, jak soudíte naši svatbu v porovnání s ostatními Vy, ale pro nás to opravdu nemohlo být lepší. Zaměstnanci Chateau Mcely se o nás během celého pobytu úžasně starali a my jsme si užili každou minutu strávenou u Vás. Rozhodně se k Vám budeme my i naši hosté budeme rádi vracet.

Vaši
Jeremy a Jackie

Lenka & Matteo

Daria & Denis

Kate & Konstantin

„Má nejmilejší Petro,

Nemohu si pomoci, ale musím Vám znovu poděkovat.
Stále nemohu uvěřit tomu, jak byla naše svatba krásná a absolutně perfektní. Bylo mi potěšením podělit se o náš příběh v magazínu (str. 235 – 261) a říct tak každému, že jsem měla tu nejlepší svatební koordinátorku!"

Kate

Anna & Vitalij 

Celou svatební galerii si také můžete prohlédnout na exkluzivním svatební blogu Style Me Pretty.

„Milá Katko,

děkujeme za vše, co jste pro nás a naše hosty s maximální péčí udělala v náš velký den!
Jsme velmi šťastni, že jsme uspořádali naši svatbu právě na Chateau Mcely – byl to náš sen, který jsme si splnili! My i naši hosté jsme byli se vším maximálně spokojeni.
Velké díky patří Vám osobně a celému profesionálnímu týmu Chateau Mcely.“

Marika & Thomas

„Petra odvedla úžasnou práci při plánování, stejně jako improvizaci při nepřízni počasí a můžeme všem jen doporučit ponechat organizaci svatby v jejích schopných rukách. A pokud jde o zámek ... měli byste měli vidět na vlastní oči ... má to tu zvláštní nádech magických sil.“

Alena & Bruno

„Milá Petro,

děkujeme Vám za profesionální přípravu a plánovaní naší svatby. Velmi oceňujeme také Vaší flexibilitu v některých záležitostech!“

Alena a Bruno

Eugenia Merkulova & Alexander Povetkin

Cyndia & Honza

Eva & Tim

„Milá Lucko, rádi bychom ještě jednou poděkovali Tobě a Tvým kolegům za ten nejúžasnější den. Svatební den byl fantastický a organizace excelentní. Všechno bylo zkrátka perfektní!

Děkujeme"

Eva a Tim

Veronika & Stefan

Yelena & Evgueni

 

Lucie & Petr

Hana & Stephen John

„Dobrý večer Lucie, ještě jednou mockrát děkujeme za skvělou organizaci naší svatby, za skvělé prostředí Vašeho zámku, za milý a vstřícný personál, který se jen tak nevidí, za to, jak jsme si náš den mohli užít, a s námi i naše rodiny, děti i naše Nessii, jejíž přítomnost byla jedním z důležitých kritérií výběru Vašeho zámku."

Hanka, Stephen a Matyasek