Jarní romance

2. – 27. dubna 2023

Také již nedočkavě vyhlížíte jaro? Představte si čerstvý voňavý vzduch, první sluneční paprsky, neopakovatelné melodie ptačího zpěvu, stovky rozkvétajících bledulí a narcisů.


Nabídka obsahuje:

  • Prvních 5 rezervovaných pokojů denně za výjimečnou cenu 5 000 Kč na noc se snídaní bez rozdílu kategorie a délky pobytu
  • Exkluzivní voňavý dárek Sizzling Riesling Peeling z limitované kolekce přírodní kosmetiky MCELY BOUQUET, který si běžně nelze zakoupit. Užít si jej můžete pouze v rámci Jarní romance.
    Tělový peeling s drtí z hroznových semínek, cukrem a hroznovým olejem podmanivé sladké kořeněné vůně pro dokonalé vyhlazení pleti.
  • Možnost zakoupit 90minutovou MCELY BOUQUET aroma masáž za cenu 60minutové
  • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity
    Sauna a venkovní vířivka je bezplatně k dispozici ubytovaným hostům od 9:00 do 17:00 hodin na 60 minut pouze po předchozí rezervaci. Doporučujeme objednat si tento odpočinek ještě před vaším příjezdem z důvodu omezené kapacity. Děkujeme. 

Nabídka je dostupná pouze od neděle do čtvrtka mimo Velikonoc a nelze ji kombinovat s jinou výhodou či balíčky. K nabídce se váže 100% předplatba a nevztahuje se na apartmá Legenda a prezidentské apartmá Agape.


Objednat balíček

Milí hosté, pro případné nečekané události, pro vaši jistotu a klid v duši
vám doporučujeme tuto akci pojistit, s čímž vám rádi pomůžeme.
Pokud máte o pojištění zájem, prosím, dejte nám vědět.


Další zajímavé balíčky

Mcelský elixír lásky

Mcelský elixír lásky

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

All Inclusive balíček

All Inclusive balíček

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Hýčkání pro Sybarity

Hýčkání pro Sybarity

Dopřejte si jedinečný zážitek, který jistě potěší i ty nejnáročnější labužníky.