Business, Bliss & Balance

Probuďte ve svém týmu novou energii. Společně si užijete cvičení, jógu nebo meditaci, zdravé coffee breaky a mnohem více. Smyslem inspirativních programů je zprostředkovat podnikatelům a manažerům nové přístupy a podněty k hlubšímu sebepoznání a osobnímu propojení s potřebami světa tak, abychom z něj udělali lepší místo k životu.
Týmy, jejichž členové žijí v rovnováze, jsou kreativnější, zdravější, produktivnější, a tedy úspěšnější.

1. Rovnováha - Spojení práce a soukromého života

Vyvážený život přináší trvalé osobní a profesní naplnění
James A. Cusumano, autor knihy Balance: The Business Life-Connection, úspěšný podnikatel, uznávaný řečník, spisovatel a majitel zámku, vede inspiračně-vzdělávací program o tom, jak naplnit váš osobní a profesní život.

Naučte se zvládat stres, jak se stát inspirativním lídrem, jak být kreativnější, jak zlepšit komunikaci v týmu, spolupráci a úspěšnost v dosahování cílů. Harmonizující efekt je podpořen zdravým obědem, lekcí jógy a proslulými mcelskými masážemi. K programu může být připojena i lekce meditace nebo terapie „koupání v lese“ s dechovým cvičením.

Program „Rovnováha“ si můžete rezervovat buď jako devadesátiminutovou přednášku Jima Cusumano během vašeho vlastního programu nebo jako dvoudenní workshop s následujícími tématy:

 • Objevení a maximalizace dlouhodobého naplnění a spokojenosti
 • Význam životního plánu založeného na hodnotách a jeho vliv na pracovišti
 • Osm kroků k vytvoření úspěšného obchodu – Kdekoliv! Kdykoliv!
 • Inspirativní leadership - To dokážete!
 • Vytváření inovativního prostředí
 • Síla efektivní diskuse
 • Vyladění osobního a profesionálního úspěchu

2. Síla skutečné služby

Opravdové prosperity dosáhnou jen ti, kteří porozumí podstatě služby a budou ji poskytovat s láskou.
Naši klienti nás často žádají, abychom jejich týmu ukázali, jak dosahujeme vysoké úrovně našich služeb. Rádi bychom vás inspirovali a předali vám naši zkušenost. Umožníme vám nahlédnout do naší vize, snu a poslání, způsobu vzdělávání a budování týmu.

V devadesátiminutovém programu pojatém jako případová studie, který si můžete rezervovat v rámci vašeho pobytu v Chateau Mcely, budete moci nahlédnout do zákulisí a zjistit, jak se každý den snažíme poskytovat ty nejlepší služby. V případě hlubšího zájmu o toto téma vám můžeme nabídnout dvoudenní program, který vám pomůže ve vašem týmu probudit podstatu skutečné služby.

Tento program zahrnuje následující moduly:

 • Případová studie Chateau Mcely
 • Podstata skutečné služby – odměny poskytovateli i příjemci
 • Osobní integrita na základě hodnot – maximalizuje osobní a týmovou výkonnost
 • Vnitřní nástroje k dosažení harmonie a zvládání stresu - otevírá dveře ke kreativitě a inovaci

3. Odměna, načerpání energie a znovuobjevení rovnováhy

Přetížení v práci a v životě může někdy dosáhnout takového stupně, že potřebujete okamžitou úlevu a přehodnotit své priority. Pokud dlouhá dovolená na pláži momentálně nepřichází v úvahu, poskytneme vám dvou až třídenní alternativu.

Po posilující lázeňské péči, zdravé gurmánské stravě, prvotřídních službách v pohodlném zámku v čisté přírodě, jízdě na kole, běhu a cvičení v lese, józe a unikátních „vědomých procházkách“ s naším speciálním průvodcem se budete cítit odpočatí, nabití novou energií a inspirovaní ke změnám pro znovunabytí rovnováhy. Program vám tak přinese prospěch v osobním i profesním životě.

Tento program k načerpání nové energie je určen pro jednotlivce, páry, nebo malé skupiny a umožní každému, aby se mohl odpoutat od práce a současného světa plného stresu a uvolnit se v oáze poklidu a ticha.

Interaktivní diskuse o rovnováze a jejím dopadu na váš osobní a profesní život a o nástrojích vnitřní harmonie pro řízení stresu mohou být na vaši žádost připojeny k programu.

Mohlo by vás zajímat

Inspirativní firemní setkání

Inspirativní firemní setkání

Jednání na Chateau Mcely přinese vaší firmě, jejím zaměstnancům či obchodním partnerům především jedinečný zážitek. Naší snahou je vytvářet prostředí, v němž je tělo, mysl i duše v absolutní rovnováze.

Dárky

Dárky

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Denní lázně

Denní lázně

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.