Business, Bliss & Balance

Probuďte ve svém týmu novou energii. Společně si užijete cvičení, jógu nebo meditaci, zdravé coffee breaky a mnohem více. Smyslem inspirativních programů je zprostředkovat podnikatelům a manažerům nové přístupy a podněty k hlubšímu sebepoznání a osobnímu propojení s potřebami světa tak, abychom z něj udělali lepší místo k životu.
Týmy, jejichž členové žijí v rovnováze, jsou kreativnější, zdravější, produktivnější, a tedy úspěšnější.

1. Rovnováha - Spojení práce a soukromého života

Vyvážený život přináší trvalé osobní a profesní naplnění
James A. Cusumano, autor knihy Balance: The Business Life-Connection, úspěšný podnikatel, uznávaný řečník, spisovatel a majitel zámku, vede inspiračně-vzdělávací program o tom, jak naplnit váš osobní a profesní život.

Naučte se zvládat stres, jak se stát inspirativním lídrem, jak být kreativnější, jak zlepšit komunikaci v týmu, spolupráci a úspěšnost v dosahování cílů. Harmonizující efekt je podpořen zdravým obědem, lekcí jógy a proslulými mcelskými masážemi. K programu může být připojena i lekce meditace nebo terapie „koupání v lese“ s dechovým cvičením.

Program „Rovnováha“ si můžete rezervovat buď jako devadesátiminutovou přednášku Jima Cusumano během vašeho vlastního programu nebo jako dvoudenní workshop s následujícími tématy:

 • Objevení a maximalizace dlouhodobého naplnění a spokojenosti
 • Význam životního plánu založeného na hodnotách a jeho vliv na pracovišti
 • Osm kroků k vytvoření úspěšného obchodu – Kdekoliv! Kdykoliv!
 • Inspirativní leadership - To dokážete!
 • Vytváření inovativního prostředí
 • Síla efektivní diskuse
 • Vyladění osobního a profesionálního úspěchu

2. Síla skutečné služby

Opravdové prosperity dosáhnou jen ti, kteří porozumí podstatě služby a budou ji poskytovat s láskou.
Naši klienti nás často žádají, abychom jejich týmu ukázali, jak dosahujeme vysoké úrovně našich služeb. Rádi bychom vás inspirovali a předali vám naši zkušenost. Umožníme vám nahlédnout do naší vize, snu a poslání, způsobu vzdělávání a budování týmu.

V devadesátiminutovém programu pojatém jako případová studie, který si můžete rezervovat v rámci vašeho pobytu v Chateau Mcely, budete moci nahlédnout do zákulisí a zjistit, jak se každý den snažíme poskytovat ty nejlepší služby. V případě hlubšího zájmu o toto téma vám můžeme nabídnout dvoudenní program, který vám pomůže ve vašem týmu probudit podstatu skutečné služby.

Tento program zahrnuje následující moduly:

 • Případová studie Chateau Mcely
 • Podstata skutečné služby – odměny poskytovateli i příjemci
 • Osobní integrita na základě hodnot – maximalizuje osobní a týmovou výkonnost
 • Vnitřní nástroje k dosažení harmonie a zvládání stresu - otevírá dveře ke kreativitě a inovaci

3. Odměna, načerpání energie a znovuobjevení rovnováhy

Přetížení v práci a v životě může někdy dosáhnout takového stupně, že potřebujete okamžitou úlevu a přehodnotit své priority. Pokud dlouhá dovolená na pláži momentálně nepřichází v úvahu, poskytneme vám dvou až třídenní alternativu.

Po posilující lázeňské péči, zdravé gurmánské stravě, prvotřídních službách v pohodlném zámku v čisté přírodě, jízdě na kole, běhu a cvičení v lese, józe a unikátních „vědomých procházkách“ s naším speciálním průvodcem se budete cítit odpočatí, nabití novou energií a inspirovaní ke změnám pro znovunabytí rovnováhy. Program vám tak přinese prospěch v osobním i profesním životě.

Tento program k načerpání nové energie je určen pro jednotlivce, páry, nebo malé skupiny a umožní každému, aby se mohl odpoutat od práce a současného světa plného stresu a uvolnit se v oáze poklidu a ticha.

Interaktivní diskuse o rovnováze a jejím dopadu na váš osobní a profesní život a o nástrojích vnitřní harmonie pro řízení stresu mohou být na vaši žádost připojeny k programu.

Mohlo by vás zajímat

Inspirativní firemní setkání

Inspirativní firemní setkání

Jednání na Chateau Mcely přinese vaší firmě, jejím zaměstnancům či obchodním partnerům především jedinečný zážitek. Naší snahou je vytvářet prostředí, v němž je tělo, mysl i duše v absolutní rovnováze.

Dárky

Dárky

Odměňte svůj tým, důležité členy týmu nebo klienty jedinečným zážitkem či dárkem z originální kolekce Chateau Mcely.

Únik do ráje

Únik do ráje

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.