Inspirativní firemní setkání

Podpořte pohodu, harmonii a skvělou atmosféru v týmu a tím i úspěch a lepší výsledky vaší společnosti. Probuďte v týmu kreativu a dejte prostor novým nápadům a strategiím.

Víte, že průzkum společnosti Deloitte zjistil, že téměř 70 % lídrů uvažuje o přechodu do firmy, kde se více podporuje jejich dušení zdraví? Celých 81 % dotázaných uvedlo, že zlepšení jejich duševní pohody, minimalizace stresu a laskavý přístup, je pro ně důležitější než kariérní postup. Víte o tom, že Chateau Mcely si vybírají marketingoví experti z celého světa a vy to k nám máte jen necelou hodinku z Prahy? Třeba společnost Jo Malone k nám zavítala s cílem vytvořit novou kreativní strategii na pozadí střídání mcelských scén, prožitků a emocionálních vjemů. 

V pohodlí našeho zámku uprostřed anglického parku a Svatojiřského lesa se o vše postaráme a s radostí vám připravíme program na míru plný prožitků.  Rádi ale připravíme i menší či větší eventy jako je například představení nového modelu auta, firemní večírky či cokoliv dle vašeho přání. 
Jsme tu pro vás!

Jsme tu pro vás! Vaše event koordinátorky Veronika a Eliška


Ukázkový program pro rovnováhu těla, mysli a duše  

První den

 1. Celodenní týmový koučink Seberozvoj ve stylu Chateau Mcely
  Vylaďte vztahy a harmonii ve vašem týmu.
 2. Piknik v anglickém parku
 3. Lehká 2chodová večeře

Druhý den

 1. Snídaně s meditativním klavírem
 2. Lesní terapie ve Svatojiřském lese
  Pobyt v lese posílí imunitu na celý měsíc!
  Lesní terapie je výzkumy podložený způsob podpory zdraví a duševní pohody prostřednictvím kontaktu s lesním či jiným přírodním prostředím. Je to způsob, jak využít naše zásadní biologické a historické pouto s přírodou pro léčení nás samotných i vztahu mezi lidmi a přírodou. Jde o hluboký zážitek v přírodě, kde budete vedeni řadou “pozvání” k tomu, abyste probudili své smysly, zpomalili, kultivovali vnímání přítomnosti a svůj vztah k přírodě. Lesní terapie je inspirována japonskou praxí Shinrin-Yoku, v překladu „lesní koupel“, což představuje trávení času v zalesněných oblastech za účelem posílení zdraví, pohody a štěstí. Má řadu zdravotních a duševních benefitů včetně eliminace a prevence stresu, posílení imunitního systému, snížení krevního tlaku, podporuje koncentraci, fantazii a kreativitu.
 3. Barbecue 
 4. Tvorba nové strategie I.
 5. Lehká 2chodová večeře
 6. Večerní hudební lázeň
  Účinky Hudební lázně jsou blahodárné na celý organismus, a to na úrovni tělesné, emoční, mentální i spirituální. Co můžete během Hudební lázně očekávat? Po celou dobu lázně ležíte plně oblečeni na podložce, přikryti dekou. Budu poslouchat hru na hudební nástroje z celého světa: shrutibox, zpívající i křišťálové mísy, šamanský buben, indiánskou flétnu, sundrum a další. Lázní vás bude doprovázet i můj intuitivní zpěv. Celá lázeň je koncipována tak, abyste se mohli uvolnit na těle i mysli. V tomto stavu hluboké relaxace se tělo dokáže samo léčit a harmonizovat. Během lázně se mohou uvolnit energetické bloky, může se vám lépe dýchat, můžete si opravdu hluboce odpočinout, získat nadhled, uslyšet svou intuici – své srdce, může se vám ulevit od bolesti, po lázni můžete lépe spát i usínat, vnímat sami sebe i druhé a svět uvnitř i okolo vás.

Třetí den

 1. Snídaně s harfou
 2. Tvorba nové strategie II
 3. Lehký 2chodový oběd
 4. Úvod do meditace v anglickém parku a zakončení programu 
  Objevte sílu meditace, dopřejte svému tělu více klidu a radosti a méně stresu.
  Seminář je určen všem zájemcům s aktivní myslí a aktivním životním stylem, kteří by se rádi zorientovali v tématu a dozvěděli se, jak je možné podpořit prožívání radosti a klidu v životě. Na semináři se dozvíte, jak meditace podporuje fungování těla a mozku a jak eliminuje chronický stres. Stres je hlavní příčinou nemoci, úzkosti, nespavosti, závislosti, obezity a snížené pohody. Prohloubíte také své chápání toho, jak vám meditace může pomoci osvobodit se od podmíněných vzorců chování, které vám brání naplno využít svůj potenciál pro naplnění, radost a pohodu v každodenním životě. Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi meditací a mindfulness. Naučíte se využívat jednoduché mindfulness techniky pro akutní práci se stresem a jako vstupní bránu pro meditaci.

Volný čas doporučujeme využít k hloubkové relaxaci a odpočinku v lázních MCELY BOUQUET SPA, k procházkám v anglickém parku či okolním Svatojiřském lese. 


Další tipy na aktivity

 • Kurz míchání přírodní kosmetiky, kurz vůní nebo kurz míchání přírodního parfému 
 • Stromový čchi-kung v anglickém parku
 • Jóga či jógový program 
 • Procházka parkem s šéfkuchařem a ochutnávka specialit v jeho krechtu 
 • Malování bylinek nebo květin akvarelem v parku
 • Prohlídka zámku a inspirativní příběhy z týmu Chateau Mcely 
 • Tenisový či basketbalový turnaj na multifunkčním hřišti v anglickém parku
 • Lukostřelba v zámeckém parku
 • Taneční týmová lekce
 • Vyjížďky kočáry taženými koňmi nebo historickými vozy
 • V zimních měsících projížďka psím spřežením zasněženou přírodou
 • Společné zasazení firemního stromu v parku
 • Společná adopce a záchrana stromu v parku
 • Degustace vín, rumů nebo koňaků
 • Úniková hra ve sklepním klubu Alchymista

„Ráda bych uvedla, že pobyt u vás byl snovým zážitkem a stále si kladu otázku, zda se mi to celé jen nezdálo...Těším se na další návštěvu a prosím za vyjádření mého díku a uznání všem, kteří se o pohodlí hostů u vás starají.“

Kontaktujte nás:


Mohlo by vás zajímat

Zámecké sály a vybavení

Zámecké sály a vybavení

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Dárky

Dárky

Odměňte svůj tým, důležité členy týmu nebo klienty jedinečným zážitkem či dárkem z originální kolekce Chateau Mcely.

Rodinné sešlosti

Rodinné sešlosti

Je čas zahájit novou tradici vícegeneračního dobrodružství a vychutnat si rodinnou sešlost s programem na míru pro každého člena podle věku a tvořit tak vzácné vzpomínky.