Terapie MCELY BOUQUET SPA

Kdy můžete naše Spa navštívit?

Od 8:00 do 20:00 pouze po předchozí rezervaci.
Lázeňskou péči si můžete rezervovat i bez ubytování.

Sezonní nabídka

Terapie dobra

Očistný lipový peeling s himalájskou solí zbaví tělo nečistot a odstraní přirozené nánosy odumřelých kožních buněk. Na peeling naváže celotělová masáž s Esencí dobra. Celou masáž může završit mini ošetření obličeje pro přirozeně krásnější, jasnější a zdravější obličej.

120 minut - 3 780 Kč (bez minifacial ošetření)
120 minut - 4 170 Kč (s minifacial ošetřením)

Masáž je možné rezervovat od září do listopadu.


Celotělové masáže

MCELY BOUQUET aroma masáž

Masáž se vzácnými masážními oleji z kolekce MCELY BOUQUET (heřmánkovým, řebříčkovým nebo sedmikráskovým).

60 minut - 2 690 Kč | 90 minut - 2 990 Kč

Regenerační balzámová masáž

Vychutnejte si propojení relaxační masáže s extrémní péčí o suchou, sluníčkem či zimou dehydrovanou pleť a nechte na své tělo působit balzámy z meduňky či bílé čokolády z kolekce čistě přírodní kosmetiky MCELY BOUQUET.

60 minut - 2 690 Kč | 90 minut - 2 990 Kč

Hloubková masáž zad

Kombinací masážních technik odblokuje ztuhlé šíjové a zádové svalstvo, uleví při bolestech hlavy a krční páteře. Posilující řebříčkový olej zbaví tělo únavy a dodá ztracenou energii. Masáž je vhodná pro uvolnění svalů po sportovních aktivitách či při sedavém zaměstnání.

60 minut - 2 690 Kč

NOVINKA: Mcelská harmonizační bylinná terapie

Holistická terapie vycházející z tradičního českého bylinkářství pro navození rovnováhy těla a mysli

Terapii co nejvíce přizpůsobíme vašim individuálním potřebám. Předem si vás dovolíme požádat o vyplnění dotazníku o aktuálním zdravotním stavu a životním stylu. Následně citlivě vybereme nejvhodnější terapii k navození energetické rovnováhy. Při úvodním peelingu a koupeli chodidel si vychutnáte šálek bylinného čaje a vytvoříte si vlastní masážní směs z trojice esenciálních olejů. Kvalitní rostlinné oleje s vhodně zvolenými esencemi v kombinaci s přírodními produkty MCELY BOUQUET dokonale vyživí pokožku. Těšit se můžete na dlouhou celotělovou olejovou masáž doplněnou o prohřátí bylinnými měšci a malé kosmetické ošetření obličeje. Na základě individuální konzultace budou do terapie zařazeny další kroky pro intenzivnější zážitek. V závěru terapeut připraví doporučení k znovunastolení rovnováhy těla i mysli.

120 minut - 5 290 Kč

Prenatální masáž pro nastávající maminky

Vyškolená terapeutka poskytne úlevu a relaxaci masáží vleže na boku za použití produktů MCELY BOUQUET bez esenciálních olejů. Pozornost věnujeme oblastem otoků a bolestí s krátkodobým cílem poskytnout celkovou úlevu a harmonizaci a dlouhodobým cílem prevence strií, aby byla pokožka pevná a hladká.

60 minut - 2 490 Kč

Reflexní masáž chodidel

Jedinečná masáž pro odstranění napětí a harmonizaci organismu pomocí stimulace bodů na ploskách nohou. Reflexní plošky na chodidlech zobrazují jednotlivé vnitřní orgány. Jejich stimulací docílíte uvolnění těla i mysli. Na úvodní peeling chodidel naváže uvolnění krční páteře a intenzivní uvolňující masáž chodidel, která bude zakončena nanesením mátového balzámu. Celý prožitek uzavře ještě krátká masáž šíje řebříčkovým olejem.

60 minut - 2 690 Kč


Zážitkové rituály a rituály pro páry

Devatero kvítí

Královský rituál s devíti kroky a devíti bylinami. Provádí se v Medovém altánu - celodřevěném lázeňském domku u jezírka. Síla bylin, vod a vzácných olejů použitých v tomto rituálu přinese mimořádné uvolnění napjatého těla a psychiky a také krásně
provoněnou a rozjasněnou pleť. Očišťující šalvějový solný peeling a zábal zbaví celé tělo nečistot, vyčerpání i negativity. Relaxační koupel prožijete v dřevěné kádi
s devatero bylinami a řebříčkovým olejem, v zimním období i s výhledem na praskající oheň v krbu. Terapii završí malé kosmetické ošetření pleti, vlasový zábal a dlouhá masáž aromaterapeutickým olejem dle vašeho výběru a bylinnými měšci se směsí místního
Devatera kvítí.

150 minut - 5 890 Kč/osoba

Plážová bohyně

Detoxikační a zeštíhlující rituál. Tento rituál redukuje projevy celulitidy, zpevňuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku celého těla a ulevuje pohybovému aparátu. Propojuje detoxikační efekt čtyř produktů MCELY BOUQUET (očistného šalvějového peelingu, rozjasňující jílové tělové masky, povzbuzujícího řebříčkového masážního oleje a osvěžujícího mátového balzámu) s technikami MCELY BOUQUET aroma masáže v kombinaci se stimulačními metodami, soustředěnými na problematické části těla postižené celulitidou.

120 minut - 4 990 Kč/osoba

Tekutý samet

Smyslný pěstící rituál s hřejivým voskem. Se stimulujícím a očistným peelingem pomocí kartáče s přírodními štětinami (brushing) na úvod, zábalem z aromatického vosku exklusivní svíčky Melt Velvet s následným tropickým deštíkem z růžové vody, malým kosmetickým ošetřením a celotělovou masáží výživným sedmikráskovým olejem podmanivé exotické vůně na závěr získáte kromě nečekaného emocionálního zážitku pro tělo a duši také neobvykle hladkou, provoněnou a do hloubky regenerovanou pokožku.

120 minut - 4 990 Kč/osoba

Svatojiřská masáž bylinnými měšci

Masáž měšci vázanými přímo na zámku z Devatera kvítí, a vzácnými MCELY BOUQUET masážními oleji přináší hlubokou úroveň uvolnění vypjatých svalů i nervů, odstraňuje bloky a rozpouští stres.

90 minut - 2 990 Kč/osoba

Růže je růže

Tělo omlazující a duší povznášející rituál.
Ve Mcelích má pěstování růží dlouhou tradici. Mcelská růže byla vždy nesmírně voňavá a v zámeckém parku ji dnes poznáte podle typické fialkové barvy. Mezi květinami MCELY BOUQUET má růže, královna květin, absolutně výsadní postavení. Je známá svými omlazujícími a antidepresivními účinky a takový je i celý rituál jí inspirovaný. Po očistném růžovém peelingu celého těla, který zanechá vaši pleť hladkou, pevnou a zářivou, si zabaleni jako v dětské zavinovačce užijete malé kosmetické ošetření. Po sprše se můžete oddat hlubokému odpočinku při aplikaci výživného meduňkového balzámu s růží a heřmánkem na celé tělo.

90 minut - 3 390 Kč/osoba

Maková hypnóza

Rituál pro hluboký spánek a sametovou pleť. Jedinečná místně inspirovaná terapie, zřejmě jediná svého druhu na světě. Jemný makový peeling s přibližně 230 000 makovými semínky a následným zábalem vyhladí pokožku a hluboce uvolní celé tělo i mysl. Masáž sedmikráskovým olejem vyživí a zjemní pleť. Rituál celkově uklidní nervovou soustavu, připraví vás na nerušený spánek a pleť zanechá sametově hladkou a měkkou.

150 minut - 5 590 Kč/osoba

Mcelský elixír lásky

Společný prožitek hluboké relaxace a z léčivých doteků v krásném prostředí vás s partnerem sblíží a pomůže navázat ještě intimnější vztah. Vzácné esenciální oleje navodí atmosféru uklidnění a provoní tělo. Terapie obsahuje společnou koupel v dřevěné kádi nebo parní lázeň, vyhlazující peeling, výživnou relaxační masáž, celotělový zábal a ošetření obličeje. Regenerační produkty MCELY BOUQUET s bylinnými výtažky pleť dokonale vyčistí, vyživí a zjemní.

150 minut - 10 990 Kč pro dvě osoby

Labužnické souznění

Tento smyslný rituál přinese nejenom provoněnou hedvábnou pleť a intenzivní odpočinek od každodenních starostí, ale i téměř gurmánský aromatický zážitek díky aplikaci tří produktů MCELY BOUQUET - cukrového mandarinkového peelingu, masážní svíčky, vonící po vanilce, a balzámu z bílé čokolády. Součástí terapie je i společná koupel v dřevěné kádi nebo parní lázeň a přípitek sklenkou Prosecca.

120 minut - 10 590 Kč pro dvě osoby


Péče o obličej, ruce a nohy

Kosmetické ošetření pleti "Mcelská záře"

Dokonalá péče o pleť s produkty MCELY BOUQUET je účinným prostředkem regenerace pleti, vylepšení její pružnosti, rozjasnění a vyhlazení. Sestává z kroků důkladného čištění, peelingu, masáže, masky, hydratace a aplikace nového produktu Divine Herbal Cream z kolekce Mcely Bouquet za pomoci nachlazených růženínových face rollerů. Terapie obsahuje také masáž hlavy a třezalkový vlasový zábal.

60 minut - 2 790 Kč | 90 minut - 2 990 Kč

Bylinná manikúra Mateřídouška

Spojte praktickou péči o své ruce s voňavým bylinným rituálem. Kromě očišťujícího šalvějového peelingu, který dokonale vyhladí vaše ruce, zažijete blahodárný zábal a masáž rukou regeneračním mateřídouškovým balzámem.

60 minut - 1 990 Kč

Královská manikúra s hřejivým voskem

Dopřejte svým rukám výjimečné ošetření hodné královského rodu. K upraveným, vyhlazeným a hebkým rukám vás přivedou takové požitkářské kroky, jako mandarinkový cukrový peeling s medem, zábal s masážní svíčkou opojné vůně a masáž čokoládovým balzámem. Na závěr vám nehty nalakujeme.

90 minut - 2 290 Kč

Lázeňská pedikúra "Mátová úleva"

Kombinace koupele nohou, relaxační masáže chodidel, intenzivní výživy osvěžujícím mátovým balzámem, odstranění zatvrdlé pokožky a blahodárného zábalu vám zajistí pocit lehkosti při každém kroku. U 90minutové verze zažijete navíc masáž plosek nohou s použitím akupresury a lakování nehtů.

60 minut - 1 990 Kč | 90 minut - 2 290 Kč

Tandem pěstící manikúry a pedikúry

Pravidelná péče pro krásné ruce a nohy může být někdy časově náročná. Proto jsme pro vás připravili jedinečnou kombinaci manikúry a pedikúry, při které se o vás budou starat souběžně dvě terapeutky. Jedna bude pečovat o vaše ruce, druhá o chodidla. Po ošetření nehtů a nehtové kůžičky, bude následovat peeling pro hladké nohy i ruce, relaxační masáž a zábal, který pokožce dodá jemnost. Vše s pomocí přírodní kosmetiky MCELY BOUQUET plné pečujících hydratačních olejů a balzámů. O dokonalý efekt se na závěr postarají přírodní veganské laky. Nyní již stačí rozdávat láskyplné pohlazení, vklouznout do střevíčků a užívat si pěstěných rukou i nohou.

90 minut - 4 350 Kč


Doplňkové terapie & Peeling

Masáž hlavy a vlasový zábal

Výživný vlasový zábal z jojobového oleje, výtažku místní léčivé třezalky s mocnou směsí devíti vzácných esenciálních olejů má jedinečné hydratační a regenerační účinky. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Zábal začíná přelitím horkého oleje přes třetí oko a pokračuje uvolňující masáží hlavy.

V průběhu terapie - 590 Kč
30 minut navíc - 990 Kč

Ošetření obličeje a dekoltu

Kompletní péče o obličej, krk a dekolt pomocí vyhlazujícího a hojivého šípkovo-medového peelingu, čisticí a rozjasňující měsíčkové masky a masáže obličeje výživným meduňkovým balzámem zajistí regeneraci vaší pleti a prohloubí relaxaci.

V průběhu terapie - 490 Kč
30 minut navíc - 990 Kč

Antistresová masáž hlavy

Jemná a relaxační metoda zbavující tělo stresu a napětí. Dokonale uvolní svalstvo v oblasti krku, ramen a šíje a navodí pocit lehkosti. Při masáži dochází ke stimulaci energetických center těla a tím nastolení
celkové rovnováhy.

V průběhu terapie - 390 Kč
30 minut navíc - 790 Kč

Relaxační masáž chodidel

Masáž je ideální pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou po celodenní námaze. Jedná se o kombinaci uvolňujících technik a akupresury. Působí příznivě na odbourání stresu a nastoluje psychickou pohodu.

V průběhu terapie - 390 Kč
30 minut navíc - 790 Kč

Očistný tělový peeling

Odstraní přirozené nánosy odumřelých kožních buněk, kvůli kterým pleť působí unaveně. Následná masáž má pak ještě intenzivnější účinek. Můžete si vybrat mezi
solným šalvějovým či cukrovým mandarinkovým nebo neutrálním solným peelingem bez esenciálních olejů pro
prenatální masáž.

30 minut navíc - 990 Kč

MCELY BOUQUET
tělový peeling

Celotělový očistný peeling odstraní přirozené nánosy odumřelých kožních buněk a zázračně promění unavenou pleť ve svěží. Terapii tvoří peeling celého
těla, sprcha a vmasírování výživného produktu MCELY BOUQUET. Vyberte si ze tří variant: Stimulační a detoxikační - šalvějový solný peeling s hydratací řebříčkovým olejem.
Uklidňující a výživný - mandarinkový cukrový peeling s hydratací čokoládovým balzámem.
Regenerační pro alergiky či těhotné dámy
- neutrální solný peeling s hydratací neutrálním olejem.

60 minut - od 2 190 Kč


Lázně pro děti a teenagery

Proměna v princeznu

Splněný sen malého děvčátka včetně zapůjčení krásných princeznovských šatiček. Na úvodní peeling pro cupitavé nožky s mandarinkovým peelingem naváže
konejšivá masáž heřmánkovým olejem. Milá zámecká víla následně dítko promění v princeznu třpytivým nalakováním nehtíků na ručkách, přepudrováním nosíku
a úpravou vlásků.

60 minut - 2 390 Kč

Čokoládový sen Pralinky

Zážitková masáž pro malé milovníky čokolády, která uvolní tělíčko každého neposedy. Kromě toho pleť zůstane sametově hebká jako kožíšek gepardice Pralinky.

30 minut - 1 190 Kč | 60 minut - 2 190 Kč

Heřmánek a Mandarinka

Aroma masáž pro potěšení hyperaktivní či školou ustarané hlavičky a sportem unaveného tělíčka. Na závěr si princ či princezna připraví směs koupelového olejíčku pro posílení odvahy.

30 minut - 1 190 Kč | 60 minut - 2 190 Kč

Chvilka andělského souznění

Společná masáž rodiče s dítětem – maminka nebo tatínek si vychutnají MCELY BOUQUET aroma masáž zatímco dítko si vybere buď voňavý Čokoládový sen Pralinky, nebo aromaterapii Pana Heřmánka a slečny Mandarinky.

60 minut - 4 590 Kč dítě s rodičem

Masáž pro miminka

Pod vedením zkušené terapeutky si sami budete moci odborně pohýčkat své děťátko uklidňujícím olejíčkem bez esenciálních olejů. Masáž poskytne inspiraci pro večerní koupelové rituály s miminkem v soukromí domova.

30 minut - 1 090 Kč

Čistá a svěží pleť

Ošetření pro přirozeně krásnější, jasnější a zdravější obličej podle typu pleti přírodními produkty MCELY BOUQUET v šesti krocích: čištění, hydratace, šetrný peeling, masáž, aplikace masky a závěrečná výživa.

60 minut - 2 190 Kč

Masáž na pohodu

Při této aroma masáži celého těla se snadno zapomíná na problémy ve škole či s randěním. Uvolní svalové i psychické napětí a zanechá pleť hladkou. Můžeš si přinést svůj iPod a užít si relax při hudbě podle vlastních představ.

60 minut - 2 190 Kč


Soukromé využití lázeňských prostor

Bylinná parní lázeň

Bylinná parní lázeň slouží ke zlepšení celkového zdravotního stavu. Zbaví tělo toxinů, uvolní svaly, zlepšuje krevní oběh a snižuje stres. Vůně místních bylinek Devatera kvítí zklidní mysl. Vhodné i jako samostatná procedura nebo jako příjemný začátek před ostatními masážemi.

60 minut - 300 Kč / 2 osoby

Sauna a venkovní vířivka

Sauna s vířivkou jsou v průběhu dne k dispozici všem hostům bezplatně od 9:00 do 17:00 hodin. Soukromé využítí lze rezevovat od 18:00 hodin. Ponořeni do horké probublávající vody můžete pozorovat okolní park nebo hvězdné nebe. Na lehátkách sauny si prohřejete tělo, které pak můžete zchladit v přírodním koupacím jezírku.

60 minut - 400 Kč / osoba

Mcelská koupel lásky

Zanechte za sebou všechny starosti a buďte jen spolu. Ponořte se do dřevěné kádě s průzračnou teplou vodou s okvětními lístky růží v Medovém altánku uprostřed anglického parku. Provázet vás bude omamná vůně místních bylinek Devatera kvítí, vzácných esenciálních olejů a čerstvých růží. Růže má jako královna květin afrodiziakální a antidepresivní vliv, blahodárné účinky při péči o pokožku a její vůně otevírá srdce a pozitivně ovlivňuje naši náladu. Vychutnejte si koupelový rituál, vzájemnou blízkost, plápolající krb, mihotavé světlo svíček, uklidňující hudbu a láhev Prosecca.
Koupel je možná od 21 hodin do půlnoci. Prosíme o rezervaci den předem. Děkujeme.

60 minut - 1 950 Kč / 2 osoby

Koupel princezny Almérie

Prožijte ničím nerušený odpočinek v absolutním klidu Medového altánu uprostřed anglického parku. Staňte se na chvíli princeznou a ponořte se do velké dřevěné kádě s hřejivou teplou vodou obklopena omamnou vůní bylinek, uklidňující hudbou a plápolajícím ohněm v krbu. Omývání žínkou z přírodního materiálu pomůže stimulovat krevní oběh a zbaví pokožku odumřelých buněk. Pěstící koupelová sůl celé vaše tělo zjemní a zhydratuje. Hodinová lázeň očistí nejen tělo, ale i mysl a duši.
Koupel je možná od 21 hodin do půlnoci.

60 minut - 1 350 Kč / 1 osoba
60 minut - 1 950 Kč / 2 osoby