Informace k situaci
COVID-19

Pro nás v Chateau Mcely je pohodlí, zdraví, bezpečnost a ochrana našich hostů i kolegů vždy na prvním místě. Rádi bychom vás ujistili, že neustále udržujeme nejvyšší úroveň standardů ochranných opatření ve všech prostorách našeho hotelu.

Máte-li před příjezdem dotazy ohledně pravidel týkajících se bezpečného,
a tím pohodlného pobytu v Chateau Mcely, rádi vám je zodpovíme.


O vaši rezervaci nepřijdete.

V případě, že dojde k nutnosti zrušení rezervace
z důvodu pandemie COVID-19,
nebudeme vám uhrazenou zálohu účtovat jako stornopoplatek,
ale umožníme vám celou částku čerpat
v náhradním termínu či celou zálohu vrátíme zpět.


Pravidla bezpečné návštěvy

Pro návštěvu hotelu Chateau Mcely, prosím, sledujte aktuální hygienická opatření vydaná Vládou ČR. Více informací zde.

Pro návštěvu restaurace Piano Nobile, prosím, sledujte aktuální hygienická opatření vydaná Vládou ČR. Více informací zde.

Pro návštěvu lázní MCELY BOUQUET SPA, prosím, sledujte aktuální hygienická opatření vydaná Vládou ČR. Více informací zde.

Pravidla bezpečného pobytu

1.

Každý den čistíme vzduch v pokojích i společných prostorách pomocí ozonizéru, který ničí více než 99 % bakterií a virů,  v hotelových pokojích, restauraci, lázních a všech veřejných prostorách zámku.

2.

Zvýšené pravidelné používání antivirových dezinfekčních opatření ve všech prostorách včetně madel, zábradlí, klik dveří, tlačítek výtahu, telefonů a styčných ploch apod.

3.

Pro všechny hosty jsou ve všech prostorách hotelu i v rámci standardního vybavení koupelny k dispozici desinfekční spreje na ruce v duchu kosmetiky MCELY BOUQUET.

4.

Před příjezdem vám nabídneme možnost prodiskutovat osobní preference, týkající se bezpečnostních opatřeních proti onemocnění COVID-19.

5.

Prádlo, povlečení a ložní prádlo je práno při dostatečně vysokých teplotách, aby byla zajištěna sterilizace.