Letní romance

1. června – 31. srpna 2021

Zámek uprostřed přírody, louky, lesy, koupání v jezírku, opalování na mcelské pláži a letní lenošení v pohodlí letního klubu. Relax ve vířivce pod hvězdami, večeře se západy slunce a mnoho zážitků.


Nabídka obsahuje:

  • Dvě noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
  • Lahev Champagne při příjezdu na pokoji
  • Kredit na čerpání masáží či terapií v našich lázních MCELY BOUQUET SPA během pobytu ve výši 1 000 Kč (Není možné kredit vyměnit za jiné služby či hotovost.)
  • Volné užívání venkovní vířivky a sauny od 9 do 17 hodin dle aktuální kapacity
  • Vstup do MCELY SUMMER CLUBU po celou dobu pobytu
  • Zábavu v anglickém parku (koupání v přírodním jezírku, tenis či míčové hry, ping-pong, přírodní fitness, obří šachy, pétanque a další)
  • Další pozornosti od týmu Chateau Mcely

Pro vaše pohodlí je možné si k balíčku objednat à la carte plnou penzi.
Cena: 2 190 Kč za osobu a den (Prosíme o rezervaci plné penze před příjezdem.)


Pobyt je možné si prodloužit s 20% zvýhodněním z pultových cen za každou další noc.


Pro prvních několik rezervovaných pokojů denně nabízíme exkluzivní nabídku vyšší kategorie pokoje za cenu nižší kategorie. (Nabídku není možné kombinovat s jiným balíčkem a nevztahuje se na apartmá Legenda a prezidentské apartmá Agape.)

Cena balíčku pro 2 osoby na 2 noci:

Superior pokoj 9 150 Kč
Deluxe pokoj 9 150 Kč
Junior apartmá 15 650 Kč
Luxusní apartmá 15 650 Kč
Apartmá Legenda 25 450 Kč
Prezidentské apartmá Agape 32 850 Kč

Uvedená cena je za pokoj či apartmá na 2 noci pro 2 osoby, včetně snídaně. Rádi vám připravíme cenovou nabídku pro rodinnou variantu. Cenu není možné kombinovat s jinými výhodami a může být v některých termínech nedostupná. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou předplatbu. Nabídka je dostupná od neděle do čtvrtka.

Objednat balíček


Další zajímavé balíčky

Mcelský elixír lásky

Mcelský elixír lásky

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Prázdniny na zámku

Prázdniny na zámku

Zámek uprostřed přírody, letní lenošení, koupání v jezírku, opalování na mcelské pláži či ve vířivce pod hvězdami, večeře se západy slunce a mnoho zážitků.

All Inclusive balíček

All Inclusive balíček

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.