Kosmické vědomí

pátek 24. – neděle 26. listopadu 2023

Inspirativní seminář se zakladatelem Chateau Mcely, spisovatelem, leadrem a úspěšným businessmanem Jamesem A. Cusumano, PhD a dlouholetým zkušeným lékařem MUDr. Martinem Borským doplněný o další program pro rovnováhu těla, mysli a duše.


Balíček obsahuje:

  • 2 noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
  • Plnou penzi (2chodová lehká zdravá menu s vodou - páteční večeře, sobotní oběd a sobotní večeře)
  • Seminář na téma Kosmické vědomí s Jamesem A. Cusumano, PhD (tlumočeno do češtiny) a navazující praktická část s MUDr. Martinem Borským
  • Hudební lázeň s Martinou Jeličić 
  • V průběhu seminářů: voda, káva
  • Protažení a lehké posilování se spa managerkou Veronikou Puldovou
  • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity
    Sauna a venkovní vířivka je bezplatně k dispozici ubytovaným hostům od 9 do 17 hodin na 60 minut pouze po předchozí rezervaci. Doporučujeme objednat si tento odpočinek ještě před vaším příjezdem z důvodu omezené kapacity. Děkujeme.
  • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Cena za balíček na dvě noci pro dvě osoby:

Superior pokoj

22 470 Kč

Deluxe pokoj

26 470 Kč

Junior apartmá

30 470 Kč

Luxusní apartmá

34 470 Kč

Apartmá Legenda

44 470 Kč

Cena je uvedena za 2 osoby na 2 noci při obsazení pokoje 2 osobami. V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou zálohu. Tuto nabídku nelze kombinovat s jinými výhodami.


Program víkendu

Pátek 24. listopadu

19:00 hodin 
Individuální 2chodová večeře

Sobota 25. listopadu

8:00 – 10:00 hodin 
Individuální snídaně s klavírem

10:00 – 12:00 hodin 
I. část semináře s Jimem Cusumano
Téma: Kosmické vědomí  
Seminář je inspirovaný Jimovou knihou Kosmické vědomí: Cesta k blahobytu, štěstí a úspěchu. Ukazuje přímou spojitost mezi východní filozofií a kvantovou fyzikou a také že způsob, jakým vnímají realitu naše smysly, neodpovídá její skutečné povaze. Na základě těchto informací lze dosáhnout smysluplnějšího života. Téma kosmického vědomí zaujme byznysmeny, kteří se chtějí stát inspirativními lídry i jednotlivce usilující o dosažení většího životního naplnění a spokojenosti. Seminář bude tlumočen do češtiny.  V případě zájmu o tlumočení nás kontaktujte. Děkujeme.

James A. Cusumano, PhD
Jim zaznamenal úspěchy v několika oborech. Po získání doktorátu PhD v chemii a následném obchodním studiu na univerzitách Harvard a Stanford se stal ředitelem výzkumu společnosti Exxon, kde se svou skupinou vyvíjel energetické a petrochemické technologie. Dr. Cusumano odešel ze společnosti Exxon, aby založil firmu Catalytica, Inc., veřejnou společnost USA, skládající se ze dvou obchodních částí, farmaceutické výroby a systémů pro vytváření čisté energie. Jako předseda a ředitel společnosti se svým manažerským týmem vybudoval tento podnik v Silicon Valley za méně než pět let, od tří lidí a žádného prodeje až ke 2000 zaměstnanců a obratu 500 milionů dolarů. Jim Cusumano je vyzrálý lídr s pracovními úspěchy na pozici hudebníka, vědce, vysoce postaveného manažera, filmaře a podnikatele. Je také inspirativním řečníkem a autorem řady profesně uznávaných technických, obchodních publikací a knih.

12:00–14:00 hodin 
Individuální 2chodový oběd

14:00–15:30 hodin 
II. část semináře s MUDr. Martinem Borským
Téma: Kosmické vědomí – praktický návod do života a navázání na dopolední seminář

MUDr. Martin Borský
Více jak třicet let pracuje jako praktický lékař pro dospělé a internista v nedaleké Mladé Boleslavi. V roce 2012 zde založil Centrum integrativní medicíny (CIM) a stal se členem Evropské společnosti pro integrativní medicínu (ESIM) a Společnosti psychosomatické medicíny České lékařské společnosti JEP (SPM). K integrativní diagnostice a léčbě navštěvují CIM klienti z celé České republiky. Proto počátkem roku 2024 plánuje otevřít na okraji Mladé Boleslavi v satelitní čtvrti Eco Village Podchlumí Kliniku integrativní medicíny. Na tomto pracovišti tak uvede do života unikátní koncept zahrnující propojení univerzitní a integrativní medicíny. Tento projekt krátce představí během svého vystoupení. V průběhu svých návštěv na Chateau Mcely se seznámil s knihami Jamese A. Cusumana. Za velmi inspirující považuje publikace "Rovnováha: Spojení práce a života" a "Život je krásný". Tato díla jej inspirovala srozumitelným výkladem zákonů kvantové a spirituální fyziky. Kniha, která vám však změní život je "Kosmické vědomí". Tomuto dílu je věnován listopadový seminář. Myšlenky v něm obsažené velmi úspěšně používá ve své každodenní práci se svými klienty. Někteří z nich budou hosty motivačního víkendu. V případě zájmu budete mít příležitost s MUDr. Martinem Borským osobně konzultovat.

16:00 – 17:15 hodin    
Hudební lázeň s Martinou Jeličić
Účinky Hudební lázně jsou blahodárné na celý organismus, a to na úrovni tělesné, emoční, mentální i spirituální. Co můžete během Hudební lázně očekávat? Po celou dobu lázně ležíte plně oblečeni na podložce, přikryti dekou (doporučuji pohodlné a teplejší oblečení). Budu vám hrát na hudební nástroje z celého světa: shrutibox, zpívající i křišťálové mísy, šamanský buben, indiánskou flétnu, sundrum a další. Lázní vás bude doprovázet i můj intuitivní zpěv. Celá lázeň je koncipována tak, abyste se mohli uvolnit na těle i mysli. V tomto stavu hluboké relaxace se tělo dokáže samo léčit a harmonizovat. Vzhledem k tomu, že jsme každý složený z rozličných frekvencí, prožijete si svou lázeň každý jinak. Během lázně se mohou uvolnit energetické bloky, může se vám lépe dýchat, můžete si opravdu hluboce odpočinout, získat nadhled, uslyšet svou intuici – své srdce, může se vám ulevit od bolesti, po lázni můžete lépe spát i usínat, vnímat sami sebe i druhé a svět uvnitř i okolo vás. Doporučuji na lázeň přijít ideálně bez parfému a pokud to bude možné, tak nepít 3 hodiny před lázní kofeinové nápoje. Po lázni je dobré dodržovat 3 dny pitný režim a chodit spát včas, pokud se dostaví únava. Při potížích se zády či těhotenství mě kontaktujte před lázní.
Těším se na vás a na naši společnou cestu zvuky!
Martina

Martina Jeličić díky zvukoterapii, kterou vystudovala v Anglii, mohla spojit svou lásku k hudbě a zpěvu s objevováním toho, kým opravdu jsme a čeho jsme součástí. Magií svého hlasu a hudebních nástrojů z celého světa vytváří prostor pro spojení se s touto naší podstatou, pro návrat domů.
Nepřestávají ji fascinovat dar hudby a frekvencí a ani vyprávění o tom, co při Hudebních lázních lidé cítí, prožívají, čeho se dotýkají, jak se proměňují.

19:00 hodin    
Individuální 2chodová večeře

Neděle 26. listopadu

8:00–10:30 hodin 
Individuální snídaně

8:00–8:45 hodin 
Ranní protažení ve Zlatém sále s trenérkou a naší kolegyní Martinou

Do 11:00 hodin 
Check-out

Přejeme vám krásný pobyt!
Váš Chateau Mcely tým
Choose Love Every Day

Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu.


Objednat balíček

Milí hosté, pro případné nečekané události, pro vaši jistotu a klid v duši
vám doporučujeme tuto akci pojistit, s čímž vám rádi pomůžeme.
Pokud máte o pojištění zájem, prosím dejte nám vědět.