Romantické zásnuby

Pomůžeme vám naplánovat výjimečný životní okamžik tak,
aby byl skutečně nezapomenutelný.


12 romantických způsobů žádostí o ruku...

 • Co třeba uspořádat své jediné soukromý koncert oblíbeného interpreta  ve svatebním apartmán Legenda?
 • Iluzionista na scénu! Zásnubní prstýnek se vykouzlí přímo před očima budoucí nevěsty.
 • Povečeřte v prezidentském apartmá Agape ve věži zámku. Ohromte 101 svíčkami, osobním číšníkem, hořícím krbem a neskutečným výhledem. Po dobré večeři, proveďte svoji vyvolenou mezonetovým apartmánem a v každé místnosti ji připravte dárek spojený s vašimi zážitky. Poslední nej dárek, prstýnek, na ni počká na střeše zámku – na observatoři, na kterou vystoupáte privátním vstupem přímo z apartmánu. Můžete vyprávět něco romantického a najednou se rozsvítí v parku nápis „Vezmeš si mě?“ Na dlani otevřete krabičku s prstýnkem a je vaše.
 • Pozvěte svoji lásku na noc do apartmá Legenda vyzdobeného spoustou květin. Vychutnejte si snídani na pokoj. Prstýnek může být schovaný třeba pod hrníčkem s ranní kávou. Nebo pod stříbrným poklopem na talíři se sladkým čokoládovým nápisem „Vezmeš si mě?“ 
 • Zahrajte si hru na hledání pokladu v zámeckém parku. Poslední úkol povede ke schovanému prstýnku. Teď už jen vyslovit magickou větu a můžete se rovnou navečeřet přímo v parku pod platanem nebo v meditační zahradě s osobním číšníkem.
 • Nechte si zamluvit VIP privátní salonek v luxusním šperkařství v Praze, kam ji překvapenou zavedete při romantické procházce. Až řekne ano, odvezete ji limuzínou přistavenou před vchodem na Chateau Mcely.
 • Požádejte svoji vyvolenou ve venkovní vířivce po hvězdami se spoustou svíček a květin na vodní hladině. Na jedné z květin může být připevněná krabička s prstýnkem.
 • Pokud chcete žádat o ruku v zimě, je ideální si vzít dva poháry svařeného vína, něco na zub a vydat se na procházku Svatojiřským lesem. V tichu mezi stromy, vaši žádost nepřeslechne. Nebo se můžete svézt kočárem taženým koňmi.
 • V předvánočním čase si nechte ozdobit stromeček přímo do pokoje. Stromeček, horká čokoláda a domácí voňavé cukroví dotvoří atmosféru. Jedna z ozdobiček ponese nápis „Vezmeš si mě“? Nebo můžete pod stromeček zabalit výmluvný dáreček s prstýnkem.
 • Najměte si letadlo, které za sebou nechá vlát transparent s nápisem „Vezmeš si mě“ a vyhlížejte ho ve správný okamžik se svoji milou ze střešní observatoře.
 • Na zámecký strom v parku rozvěste lístečky s osobními vzkazy, fotkami, vzpomínkami a malými dárečky. Jeden z nich může být výmluvná krabička.
 • Domluvte se na společném focení na zámku. Uprostřed fotografování vytáhněte z kapsy krabičku s prstýnkem. Fotograf vám zachytí moment překvapení a vy budete mít krásnou vzpomínku.

Kontaktujte Veroniku, naši specialistku na zásnuby


Tipy na balíčky

Mcelský elixír lásky

Mcelský elixír lásky

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

All Inclusive balíček

All Inclusive balíček

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Hýčkání pro Sybarity

Hýčkání pro Sybarity

Dopřejte si jedinečný zážitek, který jistě potěší i ty nejnáročnější labužníky.