Restaurace

Restaurace Piano Nobile byla v roce 2017 vyhlášena čtvrtou nejlepší restaurací v České republice podle Maurerova Grand Restaurant Guide. Denně je restaurace po předchozí rezervaci k dispozici všem hostům a návštěvníkům s maximální kapacitou 50 míst (skupinové rezervace až 100 míst).

Snídaně servírujeme pro ubytované hosty i hosty bez ubytování od 8:00 do 10:00 hodin v Divadelním sále. Obědy se podávají od 12:00 do 15:30 hodin. V době od 15:30 do 18:00 hodin je restaurace uzavřená, abychom pro vás mohli připravit nejlepší večerní servis. Můžete v tuto dobu využít zahradní pátio a vybrat si občerstvení z našeho Piano Nobile Bar menu. Večeře se servírují od 18:00 do 22:00 hodin.

Zkušený šéfkuchař Honza Štěrba připravuje společně se svým týmem pro hosty gurmánské zážitky v podobě sezónního a la carte menu a degustačního menu. V letních měsících je příjemnou změnou poobědvat či povečeřet na zahradním pátiu s překrásným výhledem do kraje. Restaurace Piano Nobile je vhodná i pro obchodní obědy.

Milí hosté, pro vaše maximální pohodlí si vás dovolíme požádat o rezervaci vašeho stolu předem, neboť hotel může být zcela uzavřen z důvodu privátní rezervace. Děkujeme za pochopení. 

Kontakt

Chateau Mcely*****
Mcely 61, 289 36 Mcely
Česká republika

+420 325 600 000
Reception@ChateauMcely.com

Galerie

šéfkuchař Honza Štěrba

Šéfkuchař Honza Štěrba

Šéfkuchař Honza Štěrba má k zámku Mcely velmi blízko jak kuchařskou filozofií, tak i původem, pochází z nedalekého Nymburka. 

Honza je členem kuchařského týmu prakticky od otevření Chateau Mcely a postupným získáváním zkušeností se propracoval na pozici šéfkuchaře. Společně se svým týmem dosáhl v roce 2014 ocenění nejlepší restaurace v Čechách dle Maurerova průvodce Grand restaurant.

Kromě kreativního vymýšlení novinek do sezónního menu je Honzovým každodenním cílem a snahou i hledání místních dodavatelů surovin té nejvyšší kvality.

Rád vymýšlím nejrůznější delikatesy, které jsou postavené pouze na kvalitních surovinách pokud možno z místních zdrojů. Naše kuchyně vám mimo jiné nabízí i domácí bylinky, marmelády, ryby a maso uzené v zámecké udírně a další domácí speciality