Okamžitá hydratace a vyhlazení vrásek s novým Divine Hyaluronic Serum

17. srpna 2023
Autor: Inéz Cusumano, Eva Plchová


MCELY BOUQUET a oblíbená Divine kolekce se rozrostla o další novinku, Divine Hyaluronic Serum. Zakladatelka mcelské přírodní kosmetické linie, Inéz Cusumano, si už delší dobu přála rozšířit božskou kolekci o vysoce hydratační sérum, které by za pomoci synergického efektu několika výjimečně účinných ingrediencí poskytlo maximální hydrataci pleti paralelně na několika úrovních, a tak přispělo k ještě větší účinnosti ostatních produktů Mcely Bouquet při prevenci předčasného stárnutí pleti. Po dvou letech vývoje byla konečně s výsledkem spokojena, protože se povedlo vytvořit opravdu nesmírně účinnou kombinaci hydratačních látek v čele s kyselinou hyaluronovou.

Protivráskový zázrak jménem kyselina hyaluronová
Kyselina hyaluronová je přirozeně obsažena v pleti se schopností vázat velké množství vody, čímž dokáže vyplnit vrásky a zjemnit vzhled. Věkem ubývá, proto je třeba ji pravidelně doplňovat. Bez pořádné hydratace pleť nemůže zůstat zdravá, vypadá suchá, matná, často šupinatá a tvoří se na ní vrásky. Je méně odolná vůči bakteriím, alergenům či jiným negativním vlivům životního prostředí.

Hlavní ingredience

V Divine Hyaluronic Serum se navzájem doplňuje několik mocných aktivních látek. Každá z nich by už sama o sobě mohla tvořit separátní hydratační produkt. Společně však dosahují opravdu nadprůměrných hydratačních výsledků. Naše sérum obsahuje maximální možné množství dvou druhů kyseliny hyaluronové - vysoko a nízkomolekulární, které společně zabezpečí pleti potřebnou vlhkost a tím napomáhají redukovat vrásky způsobené dehydratací. 

 • Vysokomolekulární kyselina hyaluronová - poskytuje pleti okamžitou hydrataci na jejím povrchu.
 • Nízkomolekulární kyselina hyaluronová - proniká do hlubších vrstev a ponechává ji dlouhodobě pevnější a zářivou.
 • Protizánětlivý extrakt fialky trojbarevné - uklidňuje podrážděnou pleť, má antioxidační a hydratační účinky.
 • Hydrosella - extrakt australského pouštního ibišku - zajištuje ještě lepší průnik hydratačních složek séra do hlubších vrstev pleti pomocí osmózy.  
 • Růžová voda - vyhlazuje a změkčuje pleť, pomáhá udržovat ochrannou vrstvu pleti hydratovanou a v dobré kondici.
 • Glycerin – má výbornou schopnost přitáhnout vlhkost, skvěle doplňuje kyselinu hyaluronovou, která má zase “talent” na sebe navázat velké množství vlhkosti, na 1 g až 6 litrů.
 • Kyselina anýzová – udržuje vyrovnané pH, uklidňuje podrážděnou pleť, hloubkově čistí pleť a proto je vhodná při akné.

Divine Hyaluronic Serum

30 ml - 1 990 Kč

Jak správě používat sérum pro maximalizaci účinku?
Správné použití tohoto séra může být klíčové k dosažení těch nejlepších výsledků. Tady je jednoduchý návod. Navržené rituály vám umožní dopřávat si nadstandartní každodenní péči, blížící se účinky profesionálnímu kosmetickému ošetření v salonech.

Omlazující rituály podle Inéz Cusumano, které lze zvládnout každý den.

Malý ranní rituál

 1. Rose Conditioning Mist
  Po probuzení si umyjte obličej vodou. Tonizujte a dočistěte pleť a krk pomocí pravé růžové vody.
 2. Divine Hyaluronic Serum
  Protřepejte a naneste rovnoměrně pár kapek séra na očištěný obličej, oční okolí i krk a jemně zapracujte do pleti poklepáním. Pro viditelné účinky je třeba sérum používat pravidelně a dlouhodobě.
 3. Divine Herbal Cream
  Vyživte pleť Božským krémem. Doplňte péči o oční rakytníkový balzám.

Malý večerní rituál 

 1. Rosemary Cleanser Butter
  Trochu rozmarýnového másla zahřejte v konečcích prstů, rozetřete krouživými pohyby a dopřejte si krátkou masáž. Následně stáhněte všechny nečistoty měkkým ručníčkem nahřátým v dostatečně teplé vodě.
 2. Divine Vitamin C Serum
  1 až 2 kapky séra jemně zapracujte do suché a čisté pleti obličeje, krku a dekoltu. Počkejte několik minut, až se sérum plně vstřebá, než na pokožku nanesete cokoliv dalšího. Sérum připraví pleť na finální krok. Nedoporučujeme používat samotně.
 3. Rose Facial Serum
  Jemně vmasírujte několik kapek růžového séra do pokožky. Doplňte péči o oční rakytníkový balzám.
Přejeme vám, ať se vaše pleť omladí a ať se cítíte krásná, opečovaná, prostě okouzlující.
Inéz Cusumano a tým Chateau Mcely
Tajemný příběh vzácného oleje dobrého Samaritána

Tajemný příběh vzácného oleje dobrého Samaritána

Za vzácným olejem Pure Air stojí dávný tajemný, ale stále velmi aktuální příběh oleje dobrého Samaritána (Good Samaritan Oil). Pojďte se s námi ponořit do časů středověku.

Spánkové rituály Šípkové Růženky

Spánkové rituály Šípkové Růženky

Valentýn je časem lásky a souznění srdcí. Inéz Cusumano, zakladatelka romantického Chateau Mcely, nejen pro tuto výjimečnou příležitost vytvořila dárkovou srdcovou kolekci, kterou spojuje láska a její typický symbol.

Laskavá jóga v objetí vašeho domova

Laskavá jóga v objetí vašeho domova