Mcely Gift Guide podle našeho týmu

Vyberte si vklidu první vánoční dárky

3. listopadu 2023
Autor: Eva Plchová


Přemýšlíte již, čím své nejbližší potěšit, čím vykouzlit úsměv na tváři a čím rozhořet tu pravou dětskou radost i v srdcích nás dospělých o letošních Vánocích? Zavřete oči a vzpomeň si, jak jste byli pod stromečkem nadšení jako malé děti. Dopřejme si stále ten krásný bezstarostný pohled na svět i život a dívejme se na běžné věci kolem nás jako na zázraky! Často se nás ptáte, co bychom Vám doporučili my z naší bohaté škály dárků. Přinášíme Vám proto tipy od srdce přímo z našeho týmu. Je nás tedy mnohem více, ale alespoň šest z nás odhaluje, o čem sní, co by je opravdu potěšilo, když vidí v přímém přenosu, jak u nás veškeré služby a dárky s láskou a úsilím vytváříme. Zabalte krásu, emoce a zážitky a prožijte vánoční zázrak radosti s mcelskými dárky.  

1. Hedvábný šátek Devatero ptáčků
Letošní novinka a limitovaná edice

„Mě by moc potěšilo rozbalit pod stromečkem náš nový, tyrkysový, hedvábný šátek plný barevných zářivých ptáčků. Je to módní doplněk, který ocení každá žena i malá slečna.“
Zdena - Guest Relations Manager

2. Divine Garnet Peeling

„Jestli jsem z našich mcelských projektů na něco pyšný, je to řada kosmetiky MCELY BOUQUET. Já budu letos darovat zázraky. Konkrétně náš nový pleťový peeling. Když jsem měl možnost jej vyzkoušet, nemohl jsem uvěřit tomu, jak dobrou práci odvádí. Já už své balení vlastním a je na čase jím ohromit mamku, sestru i naši babi.“
Jakub - Marketing Manager

3. Aromalampa MCELY BOUQUET

„Pokud bych si měla vybrat dárek, který mi vykouzlí úsměv na tváři, byla by to jednoznačně naše velká keramická aromalampa. V kombinaci s některým z esenciálních olejů z kolekce MCELY BOUQUET provoní domov a navodí příjemnou atmosféru. Pro období Vánoc miluji esenciální olej „Celebration“ s vůní skořice, pomeranče a muškátového oříšku.
Veronika – SPA Manager

4. Pohádková kniha „Princezna Nely a tajemství mátového peříčka“
Letošní novinka

„Mojí volbou bude nová knížka o princezně Nely. Mám kolem sebe v rodině a u blízkých přátel mnoho dětí, kterým každoročně věnuji pod stromeček knihu. Už několik let dětem vybírám to, co mě v dětství bavilo nejvíce – zalézt si během Vánočních prázdnin k večernímu krbu a číst si pohádkové příběhy. Letos to bude překvapení veliké, druhý díl oblíbené knížky, která již v naší rodině radost dělá. A bude to dárek nejenom pro mého syna, ale i pro mě, až příběh budeme společně číst.“
Veronika - Event Coordinator

5. Bylinková nirvána
Odpočinkový den provoněný bylinnou aromaterapií a vůní dobrého jídla

„Mám rád dárky, ze kterých je cítit pozitivní energie. Spojení terapie a skvělého oběda by mi ji předalo požehnaně.“
Michal – Food & Beverage Manager

6. Kurz míchá přírodní kosmetiky

„Kurz míchání přírodní kosmetiky bych si chtěla někdy moc zkusit. Kdybych takový dárkový krásně zabalený certifikát dostala pod stromeček, budu mít ohromnou radost, že zkusím něco nového, pro mě úplně neznámého, a přitom tak cool.“😊
Lenka - Reservation Agent

Tajemný příběh vzácného oleje dobrého Samaritána

Tajemný příběh vzácného oleje dobrého Samaritána

Za vzácným olejem Pure Air stojí dávný tajemný, ale stále velmi aktuální příběh oleje dobrého Samaritána (Good Samaritan Oil). Pojďte se s námi ponořit do časů středověku.

Spánkové rituály Šípkové Růženky

Spánkové rituály Šípkové Růženky

Valentýn je časem lásky a souznění srdcí. Inéz Cusumano, zakladatelka romantického Chateau Mcely, nejen pro tuto výjimečnou příležitost vytvořila dárkovou srdcovou kolekci, kterou spojuje láska a její typický symbol.

Laskavá jóga v objetí vašeho domova

Laskavá jóga v objetí vašeho domova