James A. Cusumano vydal svoji 8. knihu „Vidím to jasně“ 


13. ledna 2021
Autor: Eva Plchová


Pokud si rádi přečtete skvělý příběh protkaný moudrostí, budete z knihy I Can See Clearly (Vidím to jasně) nadšení. Příběh nás nejen zavádí do vzrušujícího světa superhrdiny nového druhu, ale zároveň zkoumá téma blízké všem, kdo stále hledají: naše životní cesta má být poutí za nalezením a naplněním smyslu života. Rozhodně doporučuji si knihu přečíst a vychutnat si těch mnoho úrovní dobrodružství i moudrosti.

Gay Hendricks, Ph.D., autor bestsellerů The Big Leap (Velký skok) a Conscious Luck (Vědomé štěstí), zařazených na seznam nejprodávanějších titulů New York Times

Šestnáctiletá basketbalová hvězda Luc Ponti získává pro svůj tým Palo Alto Vikings vítězství v rozhodujícím zápase tříbodovým košem v posledních několika vteřinách hry. Zároveň ho zjevným faulem vážně zraní jeden z protihráčů. Luc se několik minut pohybuje na hranici života a smrti a prožije zkušenost blízké smrti, podaří se ho však oživit. Poté se u něj nevysvětlitelně začnou projevovat nadpřirozené schopnosti, které změní jeho život a ovlivní celý svět. Luc se zaplete do špionážní sítě a stane se obětí vydírání CIA, jež chce využít jeho schopnosti mimosmyslového vnímání pro své výzvědné účely. V Lukově životě tak vyvstává konflikt – jak má teď jít za svým dlouholetým snem hrát basketbal za tým přední univerzity, vystudovat na inženýra a po ukončení školy se možná stát profesionálním hráčem? Kniha „I Can See Clearly“ – Rise of a Supernatural Hero v českém překladu „Vidím to jasně“ - Zrod superhrdiny, je příběhem talentovaného dospívajícího chlapce, který hledá smysl života a své místo ve světě, a přitom se snaží vymanit ze spárů CIA. Román v tmavomodré pevné vazbě se zlatým nápisem a přebalem je možné zakoupit na zámku či v e-shopu za 490 Kč, v anglickém originále.

O autorovi

Dr. Cusumano je inspirativní řečník, bavič, vědec, filmař a úspěšný podnikatel ze Silicon Valley v oboru čisté energetiky a léčiv. Je autorem mnoha odborných a obchodních publikací, ale také sedmi dalších titulů z oblasti beletrie a literatury faktu. Věnuje se tématům, jako je inspirativní leadership, smysl života a podstata vědomí, a zkoumá propojení mezi východní moudrostí a kvantovou fyzikou. Žije v Praze se svou ženou Inéz a dospívající dcerou Julií. Společně vlastní Chateau Mcely, na kterém je možné se s ním osobně setkat při jeho živých seminářích. Nejbližší s tématem Rovnováha podle jeho stejnojmenné knihy, je připraven v termínu pátek 12. – neděle 14. března 2021.

Užijte si tento skvělý příběh!

Vaše Eva